شرکت هانیول (Honeywell) در راستای طراحی و تولید تکنولوژی های به روز دنیا و در زمینه انرژی ، ایمنی ، امنیت ، بهره وری و شهرنشینی از معتبرترین کمپانی های موجود است. شرکت هانیول و محصولات هانیول از منحصر به فردترین محصولات فیزیکی اولیه تا به روز ترین نرم افزار ها جهت تولید و پشتیبانی محصولات هانیول بهره می برد و با طراحی و استفاده از بسته های هوشمند توانسته بهره وری و صرفه جویی در انرژی را در ساختمان ها ، کارخانه ها ، آب و برق ، وسایل نقلیه و هواپیما را بهبود ببخشد.
شرکت هانیول و محصولات هانیول (Honeywell) توانسته است با استفاده از به روزترین تکنولوژی ها راحتی و امنیت را در زمینه لوازم کنترل هوشمند و تأسیسات به مشتریان خود عرضه کند. همچنین شرکت هانیول توانسته است با استفاده از محصولات هانیول (Honeywell) بازارهای جدیدی را در سرتاسر دنیا ایجاد کند و به عنوان یکی از 100 شرکت برتر در زمینه فروش عملکرد قوی ای را داشته باشد.

[vc_empty_space height=”40px”]

محصولات هانیول:
از محصولات هانیول در زمینه ابزاردقیق در ایران و فعالیت بخش فروش شرکت سناکنترل می توان به :
ترموستات : ترموستات های هانیول سری HALO ، Cougar ، O1 ، O3 ، T4360 ، T6360 ، XE70 ، H7012A1010 نام برد که به صورت دیجیتال و آنالوگ در دسترس مصرف کننده می باشد. یک کنترل کننده دیجیتال هانیول (Honeywell) دستگاهی است که سیگنال ورودی را از یک سنسور اندازه گیری (سنسور الکتریکی که در محل اندازه گیری نصب شده است به طور مداوم یک سیگنال ورودی را به کنترل کننده می فرستد) دریافت می کند و این مقدار را با یک مقدار از پیش تعریف شده مقایسه می کند و سیگنال خروجی مورد نیاز را برای کنترل ارسال می کند . یک کنترلر الکترونیکی از سیگنال های الکتریکی و الگوریتم های دیجیتال برای انجام کارهای دریافت ، مقایسه و ارسال خود استفاده می کند.

شیر کنترلی هانیول : در دو مدل دو راهه و سه راهه قابل دسترس مصرف کننده است ، وسیله ای است که با اعمال نیرویی غیر از نیروی دست ، عمل کرده و میزان جریان سیال را دریک سیستم کنترل فرایندی تنظیم می کند .شیر کنترل هانیول (Honeywell) شامل یک شیر است که به یک مکانیزم محرکه (actuator) که توانایی تغییر عنصر کنترل کننده سیال را دارد ، متصل می باشد .این تغییر بر مبنای سیگنالی است که از سیستم کنترل ، دریافت می شود . شیر کنترل هانیول (Honeywell) نقش مهم و اساسی در یک صنعت فرآیندی ایفا می نماید و قسمت زیادی از هزینه های خرید قطعات و دستگاهها در صنایع مربوط به شیر کنترل و سیستم های جانبی ان می باشد . شیر کنترل (control valve) ، شدت جریان عبوری را تنظیم می کند . این کار با تغییر وضعیت دیسک یا توپی (plug) شیر در اثر نیروی اعمالی از طرف عملگر (Actuator) انجام می شود.

موتور دمپر هانیول (Honeywell) : موتور دمپر هانیول محرک های الکتریکی هستند که برای بازو بسته کردن دمپر هانیول به کار می روند. همچنین اکچوئیتورهای دمپر هانیول قابلیت نصب روی شیرهای گلاب و پروانه ای را نیز دارند. این موتوردمپر های هانیول جهت جابجایی هوا در پارکینگ ساختمان ها نیز می توانند مورد استفاده قرار گیرد.

کنترلر دما: کنترلر دمای هانیول دستگاهی است که فرآیند تغییر دما در یک فضا ( و اشیاء در مجموع در داخل آن ) را اندازه گیری تشخیص داده و انتقال انرژی به داخل یا خارج از فضا برای دستیابی به یک دمای متوسط مورد نظر انجام می شود. تهویه مطبوع ، بخاری ، یخچال فریزر و … نمونه هایی از دستگاه هایی هستند که کنترل دما را انجام می دهند. اینها اغلب به طور گسترده به عنوان دستگاه های کنترل شده با ترموستات طبقه بندی می شوند.

شیرفشار شکن هانیول (Honeywell) : طبق استاندارد EN 806-2 در سیستمهای حفاظتی تأسیسات آبی استفاده می گردد ، آن ها همچنین می توانند برای کاربرد های صنعتی و یا تجاری در محدوده وسیعی از استفاده شوند . حتی زمانیکه نوسانات فشار ورودی گسترده است . فشار خروجی روی مقدار تنظیم شده ثابت است با نصب این شیر فشار شکن هانیول با کاهش فشار عملیاتی و حفظ آن در یک سطح ثابت موجب کاهش سرو صدای جریان میگردد و از آسیب ناشی از فشار آب جلوگیری و در مصرف آب صرفه جویی می گردد.همچنین با نصب آسان و هزینه تعمیر و نگهداری بسیار پایین توانسته در بازار های فروش ابزار دقیق رقابتی بی نظیر را با سایر رقبا داشته باشد .

محصولات پرفروش هانیول

تماس