سنجشگران نیرو انرژی

  1. خانه
  2. ویدئو
  3. سنجشگران نیرو انرژی

معرفی شرکت سنجشگران نیروی انرژی در زمینه ابزار دقیق

سنجشگران نیرو انرژی پس از گذشت سه دهه تلاش مستمر و بی‏ وقفه در عرصه سازندگی کشور و تجربه اندوزی در تهیه، نصب، راه اندازی و اتوماسیون

تاسیسات برقی و ابزار دقیق در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع خودروسازی، اعضاء هیئت مدیره دو شرکت ایجاد نیرو و انرژی پیمان به همراه جمعی از

فروشندگان صنعتی مرتبط، شرکت سنجشگران نیرو انرژی (سنا) را درتاریخ ۱۳۸۷/۰۳/۰۷ تحت شماره ۳۳۲۷۷۴ به ثبت رسانیدند.

معرفی شرکت سنجشگران نیرو انرژی

شرکت مهندسی سنجشگران نیرو انرژی در مهرماه سال ۱۳۸۶ برای ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه‏ های بازبینی سیستم های کنترل کیفیت، اطمینان مرغوبیت در فرآیندهای فنی و مهندسی صنایع براساس استانداردهای ملی و بین المللی، ارائه خدمات آزمایشگاهی و اندازه شناسی، تست، تعمیر، تنظیم و کالیبراسیون تجهیزات اندازه‏ گیری و ابزاردقیق تأسیس شد.

در تاریخ مهرماه ۱۳۸۶ شرکت مهندسی سنجشگران نیرو انرژی گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه آکردیته (اعتباردهی شده) خود به شماره T1584 از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران دریافت نمود و در تاریخ مهر ۱۳۹۱ این شرکت با تلاش و پشتکار کارشناسان خود و حمایت‏های همه جانبه مجموعه مدیران شرکت، با هدف ارتقاء کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان، موفق به اخذ استاندارد ISO /IEC17025 به شماره ۳۳۵ شد.

این شرکت با عضویت در انجمن اندازه شناسی و کالیبراسیون ایران و نیز عضویت در انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران همواره به دنبال ارتقاء کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان است.

یکی از اصول اساسی ارتقاء کیفیت، به کارگیری نیرو انسانی ماهر و آموزش دیده به همراه تجهیزات مناسب و به روز است.

کارشناسان و مدیران این شرکت دارای تحصیلات و تخصص عالی و سابقه کافی در امور کنترل کیفیت در بخش‏های مختلف بازرسی کیفی، آزمایشگاه‏ های اندازه‏ شناسی وکالیبراسیون تجهیزات و ابزارآلات دقیق می‏ باشند.

حاصل تجربیات و تخصص نیرو انسانی این شرکت در قالب چهار کتاب مترولوژی الکتریکی (کالیبراسیون و عدم‏ قطعیت اندازه‏ گیری)، مبانی مترولوژی، اندازه‏ گیری و کالیبراسیون دما و اسیلوسکوپ‏ های آنالوگ و دیجیتال در اختیار علاقمندان و متخصصان این حوزه قرار گرفته است.

اولین کتاب در حوزه اندازه ‏شناسی و کالیبراسیون با عنوان مترولوژی الکتریکی با حمایت این شرکت در کشور منتشر شد این اثر ارزنده در بهار ۱۳۸۸ مفتخر به دریافت جایزه کتاب فصل جمهوری اسلامی ایران گردید.

تماس